Boeiende verhalen en verrassende foto's in nieuwe Fragmenten

4 Augustus 2014

Een bijzonder verhaal in de nieuwe Fragmenten van Ben Kamstra, kolonel van de luchtmacht. Hij beschrijft in 'Nachtjacht 1940/41' de luchtoorlog boven ons gebied in relatie tot de omgekomen vliegtuigbemanning, die op de begraafplaats in Westerbork ligt. Verder verrassende foto's van een veranderend Westerbork en veel bekenden en soms onbekenden 'Allemaal op de foto'. Kijk vooral onder het kopje 'Fragmenten' voor meer informatie en foto's. Of, beter nog, word lid van onze vereniging en ontvang ons prachtige kwartaalblad met de complete verhalen en vele foto's in de bus. Dat kan eenvoudig door het invullen van ons contactformulier. U bent van harte welkom!


» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork