Historische samenwerking op Facebook

6 Januari 2014

Onze vereniging is een historische samenwerking aangegaan op Facebook. Het is alweer ruim een jaar geleden dat Willem van Dalen (in overleg met de vereniging) begon met de Facebookpagina Bork-Westerbork-Börk. In korte tijd werd deze pagina een groot succes. Inmiddels heeft Bork-Westerbork-Börk al meer dan 1.100 leden. We zijn zeer verheugd te kunnen melden dat het bestuur en Willem van Dalen in onderling overleg hebben besloten nauwer te gaan samenwerken op Facebook. De Historische Vereniging Gemeente Westerbork adopteert als het ware de Facebookpagina Bork-Westerbork-Börk en hoopt zo nog meer en beter in contact te komen met iedereen, die de voormalige gemeente Westerbork en haar geschiedenis een warm hart toedraagt. Bezoek ons dus ook op Facebook en deel uw verhalen en foto's met ons. We zien uw reactie met belangstelling en waardering tegemoet. Tot ziens op Facebook! Bijvoorbeeld voor deze link naar een prachtige film.

http://www.youtube.com/watch?v=fqVopFQ9fng&feature=share&list=UUg2giXkucDsv6pVtxHfmiVg


Hieronder treft u een deel van de welkomsttekst op onze Facebookpagina Bork-Westerbork-Bõrk aan

Bent u geboren Börker, of woont u er, hebt u er gewoond, gaat u er wonen, bent u op één of andere manier betrokken bij de voormalige gemeente Westerbork: Balinge, Bruntinge, Elp, Eursinge, Garminge, Mantinge, NieuwBalinge, Nieuweroord, Orvelte, Westerbork, Witteveen, Zuidveld, Zwiggelte?

Welkom op deze Facebookgroep over Westerbork oftewel Börk, voor alle mensen die zich Börker voelen.

Nodig ook je eigen Börker vrienden uit. Des te meer leden, des te meer info en lol.

Veel Plezier met de groep Westerbork/Börk. De plek waar de Börkers elkaar terugvinden.

Meer Westerbork vindt u natuurlijk bij de Historische Vereniging Westerbork. 


» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork