Boek munitiedepôt Nieuw-Balinge

6 November 2013

De Culturele Uitdag in Midden-Drenthe leidt tot een boek met plannen voor het voormalige munitiedepôt in Nieuw-Balinge. Op zaterdag 14 september 2013 heeft de drukbezochte  Culturele UITDAG plaatsgevonden. In de gemeente Midden-Drenthe is deze gehouden op het voormalige munitiedepôt aan de Hoogeveenseweg in Nieuw-Balinge.

DAAD heeft op deze dag in een workshop met jongeren en voorbijgangers , door middel van het timmeren met sloopmateriaal,  onderzocht wat de mogelijkheden voor herbestemming van de bunkers zijn.  Dit heeft maar liefst 40 ideeën opgeleverd. Deze worden in een boekwerk gebundeld en dat komt binnenkort uit.
Wilt u een exemplaar van dit boekwerk ontvangen? stuur dan een email naar info@daad.nl o.v.v. boekwerk Workshop Herbestemming Munitiedepot. Deze culturele uitdag is georganiseerd in samenwerking met werkgroep MMAN


» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork