Thijs Rinsema wint DHV-prijs

31 Maart 2016


Thijs Rinsema heeft met zijn boek 'Tussenstation Meppel: Fritz Blasbalg op de vlucht voor Hitler' de prijs van de Drents Historische Vereniging gewonnen. De DHV-prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan het beste Drentse geschiedenisinitiatief. Rinsema hoorde dat hij gewonnen had tijdens een uitzending van het radiprogramma Drenthe Toen. De andere genomineerden waren Wim Ensing en de Historische Vereniging van Anloo. De uitzending is terug te luisteren via RTV Drenthe.
Ook in 2017 wordt de DHV-prijs weer uitgereikt. Vanaf nu kunnen nieuwe kandidaten voor de prijs worden aangemeld.


» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork