Dag van de Drentse Geschiedenis 2016

10 Maart 2016


In 2016 organiseren Drents Archief en K&C voor de 4e keer de Dag van de Drentse Geschiedenis. Nieuw dit jaar is dat, naast de deskundigheidsbevorderingsdag voor leden van historische verenigingen, medewerkers van musea en docenten VO, een publieksevenement georganiseerd wordt. Binnen het landelijke thema Grenzen worden op vrijdag 30 september en zaterdag 1 oktober interessante lezingen en workshops georganiseerd. Op zaterdag 1 oktober worden in de binnenstad van Assen allerlei activiteiten georganiseerd rondom het thema ‘grenzen in de Drentse geschiedenis’. Noteer de data alvast in uw agenda!
Als u met ons wilt meedenken en meepraten over beide dagen, dan kunt u een mail sturen naar mvanginkel@kcdr.nl


 
 

» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork