83-jarige dankt hoge leeftijd aan opvang in Westerbork

21 April 2015

Een opvallende dankbetuiging bereikte ons, via onze website, van de heer Frans Toet , en die willen we u niet onthouden:

'Als kind in oorlog 1940/1945 bij fam Jan Blauw in Eursinge/Westerbork gewoond.  Ik woonde van huis uit in Den Haag, en ben als 11 jarige met mijn broertje van 6 jaar in Westerbork opgevangen door een kerkgenootschap, en heb daar enige tijd gewoond, en ben daar ook lichamelijk opgeknapt wat gezondheid betreft. Heb daar een goede tijd meegemaakt, en ben daar nog steeds dankbaar voor aan deze mensen. Ik ben nu 83 jaar mede door de fijne tijd daar.

Met vriendelijke groeten Frans Toet.' 


» Naar het nieuws overzicht

Actueel Nieuws

Nieuwe Fragmenten
Het nummer ligt bij onze leden in huis en bij de Bruna Westerbork, maar hierbij ook een kijkje in de...
» lees verder

Ons Contactformulier Historische Vereniging Westerbork